» MBANK» MBANK - INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE - MIKE UBEZPIECZENIE

mIKE ubezpieczenie
WYPEŁNIJ WNIOSEKmIKE ubezpieczenie to Indywidualne Konto Emerytalne połączone z polisą. Jest złożone z części ochronnej i inwestycyjnej. Część ochronna to dobrowolne, atrakcyjne ubezpieczenie na życie. Część inwestycyjna oparta jest na ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych Generali Życie T.U.S.A. Stworzyliśmy dla Ciebie doskonały produkt, dzięki któremu możesz oszczędzać, inwestować i zapewnić sobie i swoim bliskim ochronę na przyszłość. To wszystko w prosty, przejrzysty sposób i w atrakcyjnej cenie - czyli maksimum korzyści i wygoda!

Jak działa mIKE ubezpieczenie?

Środki wpłacane przez Ciebie na mIKE ubezpieczenie przekazywane są na:

Spośród ubezpieczeń możesz wybrać polisę na wypadek:

Możesz wybrać dowolną z powyższych opcji lub z nich zrezygnować. Niezależnie od Twojej decyzji obejmą Cię: bezpłatne ubezpieczenie na życie na sumę równą 1% środków zgromadzonych w funduszach kapitałowych oraz ubezpieczenie na życie na sumę 100 zł, za które zapłacisz tylko 20 gr miesięcznie.

Spośród funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Generali Życie T.U. S.A. możesz wybrać:

WAŻNE:

Jak przystąpić do mIKE ubezpieczenie?

Jak opłacać kolejne składki?

Składki regularne pobierzemy automatycznie z Twojego eKONTA. Pamiętaj, aby w dniu płatności zapewnić wymaganą kwotę na tym rachunku.
Jeśli chcesz wpłacić kwotę dodatkową, zrób bezpłatny przelew na numer konta podany w przesłanej do Ciebie umowie o IKE. Pamiętaj jednak, że kwota przelewu powinna wynosić min. 200 zł.WYPEŁNIJ WNIOSEK